Aptauja

Kāds ir Jūsu vērtējums par VTEB mājaslapu?

Valsts tiesu ekspertīžu birojs

Privātuma atruna

Šī privātuma atruna nosaka Valsts tiesu ekspertīžu biroja (turpmāk – VTEB) privātuma praksi saistībā ar VTEB mājaslapu www.vteb.gov.lv (turpmāk – mājaslapa). Mājaslapa satur arī saites uz citu iestāžu vai organizāciju interneta resursiem, par kuru saturu vai privātuma praksi VTEB nav atbildīgs.
 
Valsts tiesu ekspertīžu birojs pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā mājaslapā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat Valsts tiesu ekspertīžu birojam tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem normatīvajiem aktiem.
 
Valsts tiesu ekspertīžu birojs nevāc nekādus Jūsu personas datus šajā lapā, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu, izmantojot mājaslapas elektroniskās saziņas formu vai klientu aptaujas formu). Jebkura informāciju, kuru Jūs sniegsiet šādā veidā, nav pieejama trešajām personām, un Valsts tiesu ekspertīžu birojs to izmantos tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.
 
Valsts tiesu ekspertīžu birojs neveic nekādas darbības mājaslapas lietotāju individuālai identifikācijai.